Lyoness Newsletter

bülteni ile Lyoness üye işyerlerinin alışveriş çekleri, Lyoness üye işyerlerinin özel kampanyaları, şans oyunları ve de Child & Family Foundation ve Greenfinity Foundation yardım projeleri hakkında her zaman en güncel bilgilere sahip olursunuz. Hemen kaydolun ve çağın gerisinde kalmayın!

Lyoness Online Shopping

Her alışverişte para iadesi almak, Shopping Point’ler biriktirmek ve ekstra birçok Lyoness avantajlarından faydalanmak. Çok kolay; 8.500´den fazla online üye işyerinin arzu ettiğiniz online mağazasını seçin ve hemen % 5´e varan oranlarda Cashback ve Shopping Point’ler alın.

Lyoness Online Alışveriş - Her Alışverişte paranız geri gelsin

Sizin için buradayız:

lyoness-websiteiconWebsitemiz – ilk tıklamadan itibaren faydalanın
Aradığınız üye işyerini nerede bulacaksınız? Alışverişlerinizde nasıl tasarruf edersiniz ve Shopping Point’ler biriktirirsiniz? Ve her alışverişte özel Shopping Point Deal’ler (Shopping Point Fırsatlar) ile nasıl ekstra tasarruf yapabilirim? Bu ve bunun gibi sorularınızın yanıtları size sadece bir tık kadar yakın!

lyoness-newslettericonNewsletter (Haber Bülteni) – avantajlarla dolu bir e-posta
Lyoness haber bülteni ile Lyoness üye işyerlerinin alışveriş çekleri ve özel kampanyaları ve talih oyunlarıyla ve de Child & Family Foundation ve Greenfinity Foundation projeleri hakkında her zaman en güncel bilgilere sahip olursunuz. Hemen abone olun ve hem paradan hem de vakitten tasarruf edin!

lyoness-socialiconSosyal Medya – işte bunu beğendik!
Facebook, Twitter, Google+ ve YouTube´da bir araya gelen interaktif Lyoness Community’ye (Topluluğa) siz de katılın. Yorumlar paylaşın, resim albümlerini ve videoları inceleyin ve Lyoness hakkında dostlarınızı da bilgilendirme fırsatınızı kullanın. Ne de olsa mutluluklar paylaştıkça çoğalır!

lyo-los-shopper-800

Şirket olarak bir bakışta – Lyoness

Lyoness, tüketiciler için sektörler ve ülkeler üstü bir Alışveriş Topluluğu, Lyoness üye işyerleri için ise evrensel bir Sadakat Programıdır. Üyelerine Lyoness, holdigler, zincir mağazalar, küçük ve orta büyüklükteki işletmeler ve online mağazalardan oluşan ve dünya çapında, bütün sektörlerden alışverişte çok sayıda avantaj olanağı sağlayan rakipsiz bir ağ sunmaktadır. Şirket 2003 yılında kurulmuş olup, üyelerine o zamandan bu zamana “her alışverişte para iadesi” ve 2014’ten bu yana da, çok özel Shopping Point Deals fırsatları veya çok sayıdaki ürünlere yapılan indirimler için Shopping Point’ler sağlamaktadır.

Rakamlar, veriler ve somut bilgilerle Lyoness
Üye sayısı: 5.3 milyonun üzerinde
Çalışan sayısı: yaklaşık 1000
Üye işyerleri: toplamda 60.000´in üzerinde
Cashback Point sayısı: 300.000

Lyoness Group AG hakkında daha fazla bilgi için


Tescilli fiyat avantajı ve kalite belgeli hizmet

Lyoness’e, bir işletmenin akışlarını ve yapısını oluşturacağı uluslararası asgari standartları belirleyen ISO 9001:2008 Sertifikası verildi. Yine uluslararası düzeyde kabul gören IQNet Sertifikası´nın Lyoness´e takdim edilmiş olması da, kalite yönetiminde başarının bir diğer göstergesidir.

Sosyal Sorumluluk

Lyoness ile sadece üyeler faydalanmazlar. Lyoness ile gerçekleştirilen ciroların bir bölümü, Mayıs 2008´de kurulan Lyoness Child & Family Foundation vakfına aktarılmaktadır. 2012´de kurulan Greenfinity Foundation ise, uluslararası çapta yürütülen ekolojik projelere katkıda bulunmaktadır. Böylece üyelerimiz her alışverişte tasarruf yapmak ve Shopping Point biriktirmekle kalmayıp, aynı zamanda muhtaç çocuklara ve ailelere yardım sağlamakta ve doğanın korunmasını desteklemektedirler.