Lyoness Newsletter

bülteni ile Lyoness üye işyerlerinin alışveriş çekleri, Lyoness üye işyerlerinin özel kampanyaları, şans oyunları ve de Child & Family Foundation ve Greenfinity Foundation yardım projeleri hakkında her zaman en güncel bilgilere sahip olursunuz. Hemen kaydolun ve çağın gerisinde kalmayın!

Lyoness Online Shopping

Her alışverişte para iadesi almak, Shopping Point’ler biriktirmek ve ekstra birçok Lyoness avantajlarından faydalanmak. Çok kolay; 8.500´den fazla online üye işyerinin arzu ettiğiniz online mağazasını seçin ve hemen % 5´e varan oranlarda Cashback ve Shopping Point’ler alın.

Lyoness Online Alışveriş - Her Alışverişte paranız geri gelsin

Lyoness Online Alışveriş ile Cashback avantajı!

Lyoness Online Alışveriş Portali, online alışveriş ve para iadesi avantajlarını birleştiriyor. Lyoness üyeleri, yaptıkları her Online Alışveriş ile % 2´ye varan cashback, yani para iadesi elde ederler. Ek olarak Lyoness Online Alışveriş sayesinde, ekstra indirimler ve sıradışı kampanyalar içeren özel Alışveriş Çeki Kodları´ndan da yararlanırlar. Lyoness Online Alışveriş Portali´nde ulusal ve uluslararası online mağazaları tarafından, 170 milyondan fazla ürün ve hizmet sunulmakta. Zalando, Dell, Apple Store, Travel24 gibi tanınmış markalar, sayısız üye işyerlerinin online mağazalarından sadece bazılarıdır.

Hem alışveriş, hem sosyal sorumluluk

Lyoness üye işyerlerinden yaptığınız her alışveriş ile birlikte Child & Family Foundation ve Greenfinity Foundation isimli Lyoness Vakıflarını da desteklemiş olursunuz. Lyoness, sosyal sorumluluk bilincini benimseyen bir kuruluş olarak (Kurumsal Sosyal Sorumluluk/CSR), Lyoness Child & Family Family Foundation ve Lyoness Greenfinity Foundation aracılığı ile bir çok Sosyal Sorumluluk Projeleri´ni hayata geçirmektedir

Lyoness ile online alışveriş nasıl yapılır?

Lyoness üyeleri, Lyoness websitesi üzerinden kolayca üye girişi yaptıktan sonra, üye işyeri arama butonu üzerinden uygun gördükleri online mağazayı seçerler ve hemen faydalanmaya başlarlar. Kampanyaları inceleyerek, ekstra güncel indirimler ve kampanyalardan faydalanmayı da unutmayın!