Lyoness Newsletter

bülteni ile Lyoness üye işyerlerinin alışveriş çekleri, Lyoness üye işyerlerinin özel kampanyaları, şans oyunları ve de Child & Family Foundation ve Greenfinity Foundation yardım projeleri hakkında her zaman en güncel bilgilere sahip olursunuz. Hemen kaydolun ve çağın gerisinde kalmayın!

Lyoness Online Shopping

Her alışverişte para iadesi almak, Shopping Point’ler biriktirmek ve ekstra birçok Lyoness avantajlarından faydalanmak. Çok kolay; 8.500´den fazla online üye işyerinin arzu ettiğiniz online mağazasını seçin ve hemen % 5´e varan oranlarda Cashback ve Shopping Point’ler alın.

Lyoness Online Alışveriş - Her Alışverişte paranız geri gelsin

Lyoness Online Alışveriş – daha hızlı ve daha hesaplı alışveriş

Lyoness Online Alışveriş, Lyoness avantajlarından daha hızlı ve daha rahat bir biçimde faydalanmanın bir şeklidir. Günün her saati tamamen stressiz bir ortamda alışveriş yapmak, bütün sektörler arasından seçim yapabilmek, günlük yeni Kampanyaları ve Aksiyonları değerlendirebilmek ve her alışverişte para iadesi alabilmek ve Shopping Point’ler biriktirebilmek – Lyoness Online Alışveriş ile hem paradan hem de vaktinizden tasarruf edersiniz.

İşte Lyoness Online Alışveriş Avantajlarınız:

shoppingwagerl

Online alışveriş severlere geniş seçenekler yelpazesi

Lyoness ile online alışveriş, uçsuz bucaksız alışveriş dünyalarına açılan kapınızdır. Lyoness üyeleri dünyanın her yerinden 7.200´den fazla online mağaza arasından seçim yaparak, 170 milyondan fazla ürün ve hizmet üzerinden Cashback ve Shopping Point alırlar. Üye işyerlerinin yüksek kalite standartlarının yanında en önemli özelliklerden birisi de, bir çok farklı sektörü bir arada buluşturmasıdır. Lyoness avantajlarınızı kullanabileceğiniz tanınmış üye işyerlerinden sadece bazıları: Universal Kargo, Apple Store, Dell, Puma ve Neckermann;

Günlük Kampanyalardan yararlanmak

Lyoness ile online alışveriş yapmanın avantajları Cashback ve Shopping Point’ler ile sınırlı değildir. Bunun ötesinde bir çok Lyoness üye işyeri, online mağazalarında cazip İndirimler & Aksiyonlar sunmaktalar. Daha hesaplı alışveriş için www.lyoness.com sitesinden üye girişi yapın, „Kampanyalara katıl“ başlığından uygun olan Kampanyayı seçin ve dilediğiniz gibi gönlünüzce alışveriş yapın.